Новини
08 Травня, 2021 р., 13:01
8 травня в Україні відзначається День пам’яті та примирення, присвячений пам’яті жертв Другої світової війни.
07 Травня, 2021 р., 22:01
7 травня відбувся автопробіг до братських могил та пам’ятників-обелісків Гурівської громади, приурочений до Дня пам’яті та примирення та 76-ї річниці Перемоги над нацизмом.
Автопробіг розпочався о 09:00 від Братської могили у селі Гурівка. Учасники автопробігу відвідали місця вшанування пам’яті загиблих воїнів в роки Другої світової війни в селах Бокове, Варварівка, Ситаєве, Братолюбівка, Василівка, Іванівка.
05 Травня, 2021 р., 21:37
Розпочали ямковий ремонт доріг в с.Василівка. Сьогодні частково було відремонтовано дороги на вулицях Українська та Центральна.
02 Травня, 2021 р., 10:07
Шановна громадо!
Від імені виконавчого комітету та депутатів Гурівської сільської ради прийміть щиросердні вітання з радісними і величними Великодніми святами.
30 Квітня, 2021 р., 10:49
Шановні прикордонники та ветерани прикордонної служби!
28 Квітня, 2021 р., 10:20
Напередодні поминальних днів усі масово скуповують пластмасову поминальну атрибутику (квіти, вінки), щоб прикрасити ними могили рідних.
Відомо, що «штучні» прикраси швидко втрачають колір і вигляд, тому за місяць-другий їх викидають.
Найкраще, замість штучних квітів та вінків посадити на кладовищах живі квіти.
Про шкоду пластику в сучасному світі говорять постійно. Коли одні сортують сміття і відмовляються від поліетилену, інші, не звертаючи уваги ні на що, в поминальні дні знову і знову несуть на могили своїх рідних штучні квіти, не замислюючись про їх шкоду. Пластикове сміття завдає шкоди не лише довкіллю, а й становить велику небезпеку для здоров’я і життя людей. Адже після спалювання пластикових квітів і вінків виділяється велика кількість токсичних речовин, розкладання яких у ґрунті триває упродовж сотень років. Про шкоду штучних квітів на кладовищах свідчить й вигляд околиць будь-якого цвинтаря, на яких височіють купи різнокольорового квіткового сміття, яке оминула доля бути спаленим. Відмовитися від пластикових квітів на кладовищах закликає і Православна церква України, наголошуючи, що вони не мають нічого спільного з християнською вірою і не допоможуть спочилому в осягненні Царства Небесного. «Душі наших померлих близьких не потребують матеріальних нагород. Найкращим виявом пам’яті та любові до рідних будуть ваші відкриті серця та щира молитва за упокій душі», – йдеться у зверненні ПЦУ до вірян на офіційній сторінці у Facebook.
26 Квітня, 2021 р., 09:36
26 квітня 1986 року – день найбільшої в історії людства техногенної катастрофи. Під час експерименту на 4-му реакторі Чорнобильської атомної електростанції сталися два вибухи. В атмосферу Землі вирвалась хмара радіоактивного пилу. Вітер поніс на північний захід небезпечні радіоактивні ізотопи, які осідали на землю, проникали у воду. За числом потерпілих від аварії Україна займає перше місце серед колишніх республік Радянського Союзу. На долю Білорусі припало близько 60% шкідливих викидів. Від радіаційного забруднення сильно постраждала також і Росія. Потужний циклон проніс радіоактивні речовини територіями Литви, Латвії, Польщі, Швеції, Норвегії, Австрії, Фінляндії, Великої Британії, а пізніше – Німеччини, Нідерландів, Бельгії.
26 Квітня, 2021 р., 08:31
Шановні ліквідатори аварії Чорнобильської атомної електростанції, члени ваших родин та вдови померлих ліквідаторів!