ШКОЛА ЛІДЕРІВ ГРОМАД 2021 || КОНКУРС НА УЧАСТЬ У ПРОГРАМІ

  • 902

Фото без опису

Відбір на четверту Школу лідерів громад розпочато! Заповнити анкету та податися на участь у програмі можна з 15 квітня до 10 травня включно.

Школа лідерів громад – це навчальна програма, створена об’єднувати місцевих лідерів з усіх регіонів України та допомагати їм розвивати їхні громади. Реформа децентралізації започаткувала незворотній процес змін. Тому зараз украй необхідно підсилювати Україну на місцях, допомагати новим лідерам з регіонів брати на себе відповідальність і втілювати зміни далі.

Школа лідерів громад 2021 кардинально відрізнятиметься від програм попередніх років, відповідаючи на виклики, з якими щодня зіштовхуються громади з різних регіонів України. Проблеми громад охоплюють великий спектр – від безпечного середовища, чистого довкілля до проблем з доступом до якісної медицини та освіти. І для усіх цих проблем будуть спільно шукати рішення в цьогорічній програмі.

Цього року навчання буде присвячене не тільки навичкам з ефективного управління, реформі децентралізації та інструментам громадської участі. Планується поглиблювати співпрацю з громадами та забезпечити довгострокове менторство для вирішення нагальних потреб громад.

Закликаємо подаватися на програму людей, які:

  1. є представниками місцевого самоврядування всіх рівнів, головами об‘єднаних територіальних громад, місцевими активістами та волонтерами;
  2. мають значні професійні здобутки та демонструють лідерські якості;
  3. займають активну життєву позицію та готові використовувати отримані знання на користь суспільству та громаді;
  4. мають кредит довіри та підтримку громади;
  5. зможуть долучити свою громаду до програми екологічного менторства та співпрацювати з консультантом з екологічних питань;
  6. готові працювати з громадою за допомогою інструментів, отриманих під час навчання, після завершення програми.

Деталі програми та анкета для участі за посиланням.