Конкурси на заміщення вакантних посад

Гурівська сільська рада оголошує про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Гурівської сільської ради

Відповідно до розпорядження сільського голови від 07 червня 2021 року № 143-р Гурівська  сільська рада оголошує про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Гурівської сільської ради.

11:21:33 07.06.2021

Гурівська  сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування головного спеціаліста – головного бухгалтера відділу освіти, культури, молоді та спорту.

11:48:15 19.03.2021

Гурівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування начальника відділу, державного реєстратора центру надання адміністративних послуг

Гурівська  сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування начальника відділу, державного реєстратора центру надання адміністративних послуг.

10:38:36 12.03.2021

Гурівська  сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування провідного спеціаліста – бухгалтера відділу фінансового забезпечення, бухгалтерського обліку та звітності

Гурівська  сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування провідного спеціаліста – бухгалтера відділу фінансового забезпечення, бухгалтерського обліку та звітності.

10:34:08 12.03.2021

Гурівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування начальника відділу комунальної власності, містобудування, архітектури та благоустрою.

Гурівська  сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування начальника відділу комунальної власності, містобудування, архітектури та благоустрою.

08:38:24 12.02.2021

Гурівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування головного спеціаліста загального відділу, організаційно-інформаційного забезпечення ради та документообігу.

Гурівська  сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування головного спеціаліста загального відділу, організаційно-інформаційного забезпечення ради та документообігу.

08:34:31 12.02.2021