ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО РЕЗУЛЬТАТИ ПРОВЕДЕННЯ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

• Переглядів: 330

З 19 листопада  по  19 грудня 2021 року на офіційному сайті Гурівської громади https://gurivska-gromada.gov.ua/ було оприлюднено    Проєкт Стратегії розвитку Гурівської територіальної громади на  2022 -2027 роки.

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку

• Переглядів: 443

Відповідно до ст. 5, ст 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», Гурівська сільська рада Кіровоградської області (далі - Гурівська сільська рада) повідомляє про оприлюднення проекту документу державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку документу державного планування (Далі- Звіт) “Стратегія розвитку Гурівської територіальної громади на  2022-2027 роки”  (далі - ДДП).

Повідомлення про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки

• Переглядів: 349

Гурівська сільська рада Кіровоградської області (далі - Гурівська сільська рада) повідомляє про оприлюднення заяви про визначення обсягу стратегічної екологічної оцінки (далі - Заява) документу державного планування “Стратегія розвитку Гурівської територіальної громади на 2022-2027 роки” (далі - ДДП). Орган, що прийматиме рішення про затвердження ДДП -  Гурівська сільська рада. Дата початку процедури громадського обговорення  4 листопада 2021 р.  Термін процедури громадського обговорення – 15 днів від дати початку,  тобто з 04.11.2021 по 18.11.2021. Процедура громадських обговорень відбувається шляхом надання письмових пропозицій. Орган, від якого можна отримати інформацію про проект  документу державного планування та екологічну інформацію, у тому числі пов’язану зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування  - Гурівська сільська рада. Із Заявою можливо ознайомитися на офіційному сайті Гурівської сільської ради (Гурівської громади) Кіровоградської області за посиланням https://rada.info/upload/users_files/04365661/docs/92dffd9a279194048e48ffe3759e187c.docx, а також у приміщенні Гурівської сільської ради, 28540, Кіровоградська обл., с. Гурівка, вул. Миру, 2А,   Email: gur.rosvitok@ukr.net, тел. 05234-62442.     Орган, до якого подаються зауваження -  Гурівська сільська рада Кіровоградської області за адресою: 28540, Кіровоградська обл., с. Гурівка, вул. Миру, 2А, Email: gur.rosvitok@ukr.net, тел. 05234-62442.     Строки подання зауважень і пропозицій – 15 днів з дати оприлюднення, тобто з 04/11/2021 р по 18/11/2021 р. Місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування – департамент екології, природних ресурсів та паливно-енергетичного комплексу Кіровоградської ОДА - http://ekolog.kr-admin.gov.ua/departament/kerivnytstvo та Гурівська сільська рада. Необхідність проведення транскордонних консультацій відсутня.

Повідомлення про початок громадського обговорення проєкту детального плану території

• Переглядів: 330

Виконавчий комітет Гурівської сільської ради повідомляє, що на офіційному веб-сайті Гурівської сільської ради в розділі «Містобудівна діяльність» оприлюднено проект детального плану території обмеженої вулицею Шевченка для будівництва складу зберігання зерна загальною площею 4,0000 га в селі Гурівка Кропивницького району Кіровоградської області та звіт про стратегічну екологічну оцінку.