«Лавандовий двір»

На території села Зелений Гай, біля Дендропарку «Веселі Боковеньки» знаходиться ще одна туристична локація Гурівської громади «Лавандовий двір». Тут, у серці спокійного сільського пейзажу, місцеві мешканці Лілія та Анатолій Корбут вирощують більше 2.5 тис. кущів лаванди. Площа лавандового поля – 0.3 га.

"Лавандовий Двір" є не тільки чудовим місцем для відпочинку, але і стає ідеальним фоном для незабутніх фотосесій. Кожен кущ лаванди – це не просто квітка, а справжній художник природи. Відвідувачі можуть орендувати поле для фотосесії, просто погуляти або влаштувати пікнік. На території садиби облаштовані місця як для індивідуального відпочинку так  і групами до 20 осіб.  Також тут можна придбати саджанці лаванди, лавандові букети,саше, лавандову олію, гідролат, мило, лавандовий сироп, кулінарну лаванду. А лавандовий лимонад і печиво стають для відвідувачів «Лавандового двору» гастрономічним відкриттям. Власники садиби вирощують лаванду органічним способом, тому вся продукція є безпечною для використання в косметології, кулінарії та медицині.

Розташування садиби неподалік від місцевої туристичної перлини дендропарку «Веселі боковеньки» робить її ідеальним варіантом для тих, хто хоче в один вихідний день відвідати декілька цікавих місць.

В цьому куточку натхнення кожен може зануритися в море фіолетових барв, відчути спокій лавандового поля, пригадуючи про важливість  гармонії у нашому житті, відволіктися від міської метушні, відчути смак неквапливості. Тож запрошуємо Вас на відпочинок та  чарівні фотосесії до гостинної садиби «Лавандовий двір».