Фото без опису

В умовах проведення адміністративно-територіальної реформи на національному рівні питання соціального захисту, соціальної підтримки найбільш вразливих груп населення мають залишатись пріоритетними задля забезпечення соціальної стабільності в кожному регіоні та територіальній громаді. Саме з цією метою рішенням Гурівської сільської ради було створено Комунальний заклад «Центр надання соціальних послуг» Гурівської сільської ради(Далі – КЗ «Центр надання соціальних послуг»). Свою діяльність заклад розпочав 26 липня 2021 року.

На даний час в закладі працюють 16 працівників: директор, головний бухгалтер, фахівець з соціальної роботи та 13 соціальних робітників (4 – село Гурівка, 4 – село Бокове, 1 – село Ганнівка, 1 – село Братолюбівка, 1 – село Варварівка, 2 – село Василівка).

Відповідно до рішення Гурівської сільської ради КЗ "Центр надання соціальних послуг" надає такі соціальні послуги:

 • інформування;
 • консультування;
 • посередництво (медіація);
 • представництво інтересів;
 • соціальна профілактика;
 • соціальний супровід сімей/осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах;
 • соціальний супровід сімей, у яких виховуються діти-сироти і діти, позбавлені батьківського піклування;
 • екстрене (кризове) втручання;
 • соціальна адаптація;
 • соціальна інтеграція та реінтеграція;
 • догляд вдома;
 • натуральна допомога;
 • фізичний супровід осіб з інвалідністю, які мають порушення опорно-рухового апарату та пересуваються на кріслах колісних, порушення зору.

На даний час соціальну послугу соціальний супровід сімей/осіб, які перебувають у складних життєвих обставинах, фахівець з соціальної роботи Кульгіна Н.А. надає 10 сім’ям (4 – в с.Бокове, 3 – в с.Гурівка, 1 – в с.Варварівка, 1 – в с.Братолюбівка, 1 – в с.Пишне).

Соціальну послугу догляд вдома отримують 101 особа, з них:

- 72 особи похилого віку та особи з інвалідністю (68 – особи похилого віку, 5 – особи з інвалідністю), що отримують дану послугу за рахунок бюджетних коштів (безоплатно);

- 25 осіб похилого віку, що отримують дану послугу з установленням диференційованої плати в залежності від доходу Отримувача соціальної послуги (оплата 75% вартості соціальної послуги);

- 4 особи похилого віку, що отримують дану послугу за кошти Отримувача соціальних послуг (оплата 100% вартості соціальної послуги).

В с.Бокове дану послугу надають соціальні робітники Біла Л.А., Приходько Л.М., Кацалап О.І., Герасименко Є.Я., в с.Ганнівка – Комірницька Л.Л., в с.Гурівка – Коцюба М.І., Сипко О.В., Скаржинець Л.Г., Тиква Н.М., в с.Василівка – Блищик Н.М. і Хміль Н.М., в с.Братолюбівка – Гішпель М.В. та в с.Варварівка – Кучман А.І. В середньому на обслуговуванні в одного соціального робітника перебуває 8 осіб.

Створення умов для забезпечення базових соціальних послуг вразливим групам населення Гурівської громади, що опинилися у складних життєвих обставинах, відповідно до їх потреб та державних стандартів йде шляхом зміцнення управлінського, кадрового, фінансового потенціалу КЗ «Центр надання соціальних послуг» та в подальшому із залученням державно-приватного партнерства, конкурсу соціальних проектів, соціальних програм.

 

Тетяна РЯБЧУК,

директор КЗ «ЦНСП» Гурівської сільської ради

 

 

 

 

 

 

З турботою про кожного

З турботою про кожного

 • Переглядів: 212

  З метою дотримання вимог законодавства щодо охорони праці, у листопаді 2023 року за кошти місцевого бюджету для 14 соціальних робітників Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Гурівської сільської ради було придбано спецодяг. Тепер кожна з працівниць забезпечена зимовою курткою та чоботами, халатом, робочими рукавичками та наплічником. Гадаємо, що турбота про працівників закладу сприятиме покращенню якості роботи по наданню соціальних послуг догляд вдома та натуральна допомога особам похилого віку та особам з інвалідністю, які проживають на території Гурівської громади. --