Геннадій Миколайович ВІТРЯК

БІОГРАФІЧНА ДОВІДКА

Народився 09 березня 1974 року в м. Кривий Ріг Дніпропетровської області.

Освіта:

У 1995 році закінчив Кіровоградський державний педінституті та здобув кваліфікацію вчителя історії та народознавства.

У1999 році закінчив Кіровоградський державний технічний університет за спеціальністю облік і аудит.

У 2008 році здобув диплом магістра державного управління Дніпропетровського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України.

Трудова діяльність:

Трудову діяльність розпочав у 1995 році на Криворізькому гірничо-збагачувальному комбінаті окислених руд.

З 2001 по 2002 роки працював на посаді начальника відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань у Долинському районі.

У 2002 році обраний на посаду заступника голови Долинської районної ради.

З 2004 по2006 роки – начальник управління Державного казначейства у Долинському районі.

У 2010 році призначений на посаду першого заступника голови Долинської райдержадміністрації.

З 2011 по 2014 рік очолював Долинську районну державну адміністрацію.

З 2015 по 2020 роки - менеджер товариства з обмеженою відповідальністю «Спектр-Агро».

З 01 грудня 2020 року затверджено на посаду керуючого справами (секретаря) виконавчого комітету Гурівської сільської ради.