Заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради

Юрій Юрійович КІВШИК

БІОГРАФІЧНА ДОВІДКА

Народився 18 липня 1996 року в селі Гурівка Долинського району Кіровоградської області.

Освіта:

У 2017 році закінчив державний вищий навчальний заклад «Національний гірничий університет» та здобув кваліфікацію: ступінь вищої освіти бакалавр, напрям підготовки Системи технічного захисту інформації, професійна кваліфікація: Фахівець з технічного захисту інформації;

У 2020 році - Центральноукраїнський державний педагогічний університет імені Володимира Винниченка та здобув кваліфікацію: ступінь вищої освіти магістр, спеціальність середня освіта (фізика), професійна кваліфікація: Магістр освіти. Вчитель фізики та астрономії закладу загальної середньої освіти.

Трудова діяльність:

2018 – 2020 рр. – вчитель інформатики Комунального закладу «Гурівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів Долинської районної ради».

З 20 листопада 2020 року затверджено на посаду заступника Гурівського сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради.