Промисловий туризм

Промисловий туризм  – це не класичний напрямок туризму, до якого ми звикли. Це пошук та дослідження туристами фабрик, заводів, закинутих промислових об’єктів. Головною метою промислового туризму є пошук нових вражень. З кожним роком  такий вид подорожі в Україні  набирає популярності, хоча є одним з наймолодших напрямків туризму.
На території Гурівської сільської ради також можна знайти такий вид туризму це Гурівський гранітний кар'єр. В кар'єрі видобувають рожевий граніт. Спеціальними машинами його подрібнюють на камінь різних фракцій і уже у такому вигляді використовують для будівництва доріг, будинків, виготовлення тротуарної плитки. В майбутньому граніт Гурівського кар'єру планується використовувати як декоративний камінь.

Величезні дробильні машини, багатотонні самоскиди, які терасами кар'єру вивозять граніт, екскаватор, величезні гори відсіву та каменю... Одним словом, як у найкращих фантастичних фільмах. Після ознайомлення з техногенною формою рельєфу, можна спостерігати за природним яружно- балковим рельєфом на околицях села та помилуватися пейзжами.

Подорож була вдалою, захопливою і запам'ятається надовго.