Гурівська громада

Кіровоградська область, Кропивницький район

Структурні підрозділи

Прізвище, ім’я по батькові

Посада

 

АПАРАТ

Відділ фінансового забезпечення, бухгалтерського обліку та звітності

КОРЕЦЬКА

Вікторія Юріївна

Начальник відділу - головний бухгалтер

 

Головний спеціаліст - бухгалтер

КРАМАРЕНКО

Олег Юрійович

Головний спеціаліст - економіст

ПОПРАВКА

Марина Олександрівна

Головний спеціаліст

ПАВЛЮК

Наталія Олександрівна

Провідний спеціаліст – бухгалтер

Загальний відділ, організаційно-інформаційного

забезпечення ради та документообігу

КОСТЕНКО

Олена Андріївна

Начальник відділу

 

СЕРГІЄНКО

Валентина Олексіївна

Головний спеціаліст

ТРУХАН

Яна Ігорівна

Головний спеціаліст

ДЗЮБА

Зінаїда Вікторівна

Діловод (с. Іванівка)

ІЛЬЧЕНКО

Ольга Іванівна

Діловод (с. Варварівка)

 

МИШКУРКА

Людмила Вікторівна

Діловод(с. Василівка)

 

 

Діловод 

ДОВГАЛЬ

Олена Дмитрівна

Діловод (с. Бокове)

 

КАРПОВА

Ольга Олексіївна

Діловод (с. Братолюбівка)

Юридичний відділ

ФІЛОНЕНКО

Олександр Олексійович

Начальник  відділу

ОГОРОДНИК

Лілія Сергіївна

Головний спеціаліст

Відділ кадрової роботи

ЦАРЕНКО

Світлана Вікторівна

Начальник відділу

САЄНКО

Ольга Олександрівна

Головний спеціаліст

Відділ соціального захисту та охорони здоров’я

КОЗУБ

Олена Анатоліївна

Начальник відділу

СТИНГА

Ольга Валентинівна

Головний спеціаліст  

ХИЛЬЧЕНКО

Олександр Андрійович

Головний спеціаліст

Відділ «Центр надання адміністративних послуг»

ЛЕУШ

Сергій Юрійович

Начальник відділу, державний реєстратор

СОЛОЩЕНКО

Анна Анатоліївна

Державний реєстратор

КАЧАН

Тетяна Володимирівна

Адміністратор

Відділ земельних відносин та екології

АНТОЩЕНКО

Віктор Васильович

Начальника відділу

КОНОВАЛЬЧУК

Олександр Борисович

Головний спеціаліст 

ОСІПОВ

Іван Володимирович

Головний спеціаліст

ПУЩИК

Сергій Петрович

Головний спеціаліст 

МАНЖУЛА

Анатолій Володимирович

 

Головний спеціаліст 

Відділ з питань праці, цивільного захисту та громадського порядку

 

Начальник відділу 

КОВАЛЕНКО

Олена Сергіївна

Інспектор

БАЛАБУХА

Василь Іванович

Інспектор 

 

МИШКУРКА

Віктор Іванович

Інспектор

ТЯГУН

Олександр Іванович

 

Інспектор 

 

Відділ розвитку територій

СВІРСА

Лариса Іванівна

Начальник відділу

НЕЧЕПУРЕНКО

Олена Володимирівна

Головний спеціаліст

СОЛОВЙОВ

Сергій Миколайович

Головний спеціаліст

Служба у справах дітей

ПАЗЕНКО

Анна Володимирівна

Начальник служби

КОШМАН

Дмитро Володимирович

Головний спеціаліст

Відділ комунальної власності, містобудування, архітектури та благоустрою

ПАВЛЮСЕВ

Денис Ігорович

Начальник відділу

ВИКОНАВЧІ ОРГАНИ

Фінансовий відділ

СТИНГА

Оксана Анатоліївна

Начальник  відділу

КУЦ

Жанна Михайлівна

Головний спеціаліст - бухгалтер

МОТУЗ

Тетяна Михайлівна

Головний спеціаліст

ТЕРТИШНА

Ніна Юріївна

Головний спеціаліст

Відділ освіти, культури, молоді та спорту

ШЕВЧЕНКО

Юлія Юріївна

Начальник відділу

ГАРМАСАР

Надія Петрівна

Головний спеціаліст

ХАРЛАМОВА

Аліса Василівна

Головний спеціаліст

ЗАКІРОВА

Алла Абдусаламівна

Головний спеціаліст – головний бухгалтер

ГАРМАСАР

Наталія Володимирівна

Головний спеціаліст - бухгалтер

РУДЕНОК

Ірина Петрівна

Головний спеціаліст – бухгалтер

ВЕЛИЧКО

Наталія Володимирівна

Головний спеціаліст -економіст

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь