Привітання до Дня прикордонника України

Дата: 30.04.2021 10:49

Шановні прикордонники та ветерани прикордонної служби!

День прикордонника – свято мужніх і витривалих. З нагоди професійного свята адресую вам щирі вітання та побажання здоров’я, миру, благополуччя.
В усі часи прикордонні війська вважалися гарантією безпеки держави та цілісності її кордонів. В історії є чимало прикладів, коли саме прикордонники брали на себе перші, найважчі удари ворога, захищаючи країну.
І сьогодні у будь-який час дня і ночі, в будь-яку погоду ви оберігали і оберігаєте спокій наших громадян, захищаючи державні кордони від можливих загроз та агресій. Зважаючи на високу відповідальність вашої служби, до прикордонників завжди пред’являлися високі професійні та моральні вимоги.
Щира вдячність вам, воїни-прикордонники, за вірність присязі і військовому обов’язку, за нелегку, пов’язану з небезпекою і ризиком працю, за захищеність та надійність наших кордонів.

Сільський голова                                                                                           Анатолій СКЛЯРЧУК