УВАГА! Програма «Прихисток»: переселенці отримують дах над головою, а хто їх  прихистив – грошову компенсацію

УВАГА! Програма «Прихисток»: переселенці отримують дах над головою, а хто їх прихистив – грошову компенсацію

• Переглядів: 284

Шановні мешканці Гурівської територіальної громади! Хоча на сьогодні у нашому регіоні відносно спокійно, до нас продовжують прибувати громадяни, які покинули свої домівки через війну. Просимо Вас прийти їм на допомогу.

Як не стати жертвами торгівлі людьми під час війни

• Переглядів: 198

Міністерство соціальної політики, як національний координатор у сфері протидії торгівлі людьми, відповідно до Указу Президента України від 05.08.2020 № 306 та з метою інформування населення, як не стати жертвами торгівлі людьми під час війни, інформує.