Гурівська сільська рада оголошує про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Гурівської сільської ради

 • 1400

Відповідно до розпорядження сільського голови від 07 червня 2021 року № 143-р Гурівська  сільська рада оголошує про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Гурівської сільської ради.

 

Правові підстави проведення конкурсу

Рішення сільської ради від 22 січня 2021 року    № 154  «Про створення Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Гурівської сільської ради»

Найменування, місцезнаходження та основні напрями діяльності надавача соціальних послуг

Комунальний заклад «Центр надання соціальних послуг» Гурівської сільської ради Кропивницького району Кіровоградської області є комплексним закладом соціального захисту населення, що здійснює соціальну роботу та надає соціальні послуги особам/сім’ям, які належать до вразливих груп населення та/або перебувають у складних життєвих обставинах.

Юридична адреса: 28540, Кіровоградська область, Кропивницький район, село Гурівка,          вул. Миру, 2А

Найменування посади та умови оплати праці

Посадовий оклад директора Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Гурівської сільської ради відповідно до штатного розпису на 2021 рік складає 6461,00 гривень, надбавки, доплати та премії встановлюються відповідно до постанови КМУ від 30 серпня   2002 року № 1298.

Період подання документів для участі в конкурсі

Документи на конкурс приймаються протягом 15 календарних днів з дня опублікування оголошення про конкурс.

Перелік документів для участі в конкурсі

 1. Заява про участь у конкурсі, за формою, визначеною у додатку.
 2. Належним чином завірені копії документа, що посвідчує особу, документа про освіту, трудової книжки або інших документів, що засвідчують досвід роботи.
 3. Автобіографію та/або резюме (за вибором учасника конкурсу).
 4. Мотиваційний лист, складений у довільній формі.
 5. Довідка про відсутність судимості.
 6. Перспективний план розвитку надавача соціальних послуг державного/комунального сектору.

Крім зазначених документів, претендент може додатково подавати документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності, репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

У разі подання заяви та документів лише електронною поштою претендент до проходження перевірки на знання норм відповідного законодавства України додатково подає власноручно підписану заяву.

Кваліфікаційні вимоги

Вища освіта не нижче ступеня бакалавра та спеціальністю відповідної галузі знань; стаж роботи у відповідній сфері діяльності на керівних посадах нижчого рівня – не менше ніж 1рік.

Повинен знати

Конституцію України, Кодекс законів про працю України, Сімейний кодекс України; закони України, акти Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, накази Міністерства соціальної політики України, акти інших центральних і місцевих органів виконавчої влади з питань соціального захисту населення; Конвенція про захист прав людини і основоположних свобод; Конвенція про права осіб з інвалідністю; Конвенція про права дитини; законодавство у сфері надання соціальних послуг, зокрема державні стандарти соціальних послуг; рішення та інші нормативно-правові акти органів державної влади  і місцевого самоврядування, які регулюють діяльність комунального закладу; методологію організації фінансово-господарської діяльності комунального закладу; правила ділового етикету; правила та норми охорони праці, виробничої санітарії; засоби протипожежного захисту; державну мову, основні принципи роботи на комп’ютері та відповідні програмні засоби.

Дата і місце проведення конкурсу

23 червня 2021 року
Будівля Гурівської сільської ради, с. Гурівка,  вул. Миру,2а

         

          Відповідальна особа за надання інформації про конкурс та прийняття документів – начальник відділу кадрової роботи Гурівської сільської ради Царенко Світлана Вікторівна, електронна пошта kadry.gurivka@ukr.net,    телефон – 0955869454.

 

 

 

Оголошення про початок формування конкурсної комісії

для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Гурівської сільської ради.

 

         Відповідно до Закону України «Про соціальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 03 березня 2020 року № 200 «Про затвердження Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника надавача соціальних послуг державного/комунального сектору» Гурівська сільська рада оголошує про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Гурівської сільської ради.

         Конкурсна комісія утворюється у складі не менше як п’ять осіб.

         До складу конкурсної комісії у рівній кількості входять представники суб’єктів системи надання соціальних послуг, визначених статтею 8 Закону України «Про соціальні послуги», а саме:

 1. уповноважені органи у сфері надання соціальних послуг;
 2. отримувачі соціальних послуг;
 3. надавачі соціальних послуг;
 4. об’єднання працівників системи надання соціальних послуг;
 5. об’єднання надавачів соціальних послуг;
 6. об’єднання отримувачів соціальних послуг.

До складу конкурсної комісії не можуть входити представники того надавача соціальних послуг державного/комунального сектору , в якому проводиться конкурс на зайняття посади керівника.

Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії можна надавати з 8.00 до 17.00 (обідня перерва з 12.00 до 13.00), крім вихідних, начальнику відділу кадрової роботи Гурівської сільської ради Царенко Світлані Вікторівні, електронна пошта kadry.gurivka@ukr.net, телефон – 0955869454.