Оголошення про початок формування конкурсної комісії

Відповідно до постанови Кабінету міністрів України від 27 грудня            2017 року № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я» Гурівська сільська рада оголошує про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади директора Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Гурівської сільської ради».

Конкурсна комісія утворюється у складі шість-дев’ять осіб.

До складу конкурсної комісії входять у рівній кількості:

представники органу управління;

представники трудового колективу відповідного закладу, обрані на загальних зборах трудового колективу;

представники галузевих професійних спілок, громадських об’єднань у сфері охорони здоров’я відповідного функціонального спрямування та/або у сфері запобігання корупції і антикорупційної діяльності (за умови реєстрації таких громадських об’єднань не менш як за два роки до дати рішення про проведення конкурсу) та/або незалежні експерти у сфері охорони здоров’я.

Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії подаються до органу управління протягом 15 днів з моменту оприлюднення оголошення.

Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії можна надавати з 8.00 до 17.00 (обідня перерва з 12.00 до 13.00), крім вихідних, начальнику відділу кадрової роботи Гурівської сільської ради Царенко Світлані Вікторівні, електронна пошта kadry.gurivka@ukr.net, телефон – 0975896077.