Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр Гурівської сільської ради» оголошує конкурси

Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр Гурівської сільської ради»

1) оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора:

Вимоги до кандидатів на посаду директора:

особа, яка має вищу освіту не нижче освітнього ступеня магістра (спеціаліста) за спеціальністю “Спеціальна освіта” (“Корекційна освіта”, “Дефектологія”) або “Психологія” (“Практична психологія”).

Додаткові вимоги до кандидатів: відповідальність, ініціативність, креативність, стресостійкість, комунікабельність.

Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсному відборі:

•  заяву про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

•  автобіографію або резюме (за вибором учасника конкурсу);

•  копію паспорта та ідентифікаційного коду;

•  копію документа про вищу освіту не нижче ступеня магістра (спеціаліста);

•  копію трудової книжки чи інших документів, що підтверджують стаж педагогічної діяльності не менше трьох років на момент їх подання;

•  довідку про відсутність судимості;

•  мотиваційний лист, складений у довільній формі;

•  перспективний план розвитку закладу на 3 роки.

Особа може подати інші документи, які підтверджуватимуть її професійні та/або моральні якості.

Документи приймаються протягом 20 днів  з дати розміщення оголошення за адресою 28540, Кіровоградська обл., Кропивницький район, с.Гурівка, вул.Миру 2-а.

2) оголошує конкурс на заміщення вакантної посаду практичного психолога.

Вимоги до кандидатів на посаду практичного психолога:

Практичним психологом в Центрі можуть бути особи, які є громадянами України, вільно володіють державною мовою, мають вищу педагогічну (психологічну) освіту ступеня магістра (спеціаліста) за спеціальностями “Спеціальна освіта” (“Корекційна освіта”, “Дефектологія”) або “Психологія (“Практична психологія”).

Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсному відборі:

копію паспорта громадянина України;

письмову заяву про участь у конкурсі, до якої додається резюме у довільній формі;

копію трудової книжки;

копія (копії) документа (документів) про освіту із додатками, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня;

письмова згода на збір та обробку персональних даних.

Особа, яка бажає взяти участь у конкурсному відборі, має право додати до заяви про участь у конкурсі інші документи, непередбачені в оголошенні про проведення конкурсу.