Які вакансії із наданням житла є на Кіровоградщині?

Роботодавці Кіровоградщини надали до служби зайнятості  Кіровоградської області 79 вакансій з наданням житла.

Серед пропозицій є робота для:

• лікарів: лікарів-терапевтів; лікарів загальної практики-сімейних лікарів; лікарів-ендокринологів; лікарів-кардіологів; лікарів-лаборантів; лікарів-невропатологів;
  • керуючого фермою;
  • слюсарів з ремонту колісних транспортних засобів;
  • електрозварника ручного зварювання;
  • водіїв автотранспортних засобів;
  • трактористів-машиністів (сільськогосподарського) лісогосподарського виробництва;
  • машиніста бурильно-кранової самохідної машини;
  • вантажників;
  • такелажника;
  • формувальника залізобетонних виробів та конструкцій.

Заробітну плату за цими позиціями пропонують від 8 100 грн. до 20 тис. грн. Працівники потрібні як із досвідом роботи, так і без нього.

Серед регіонів Кіровоградщини, у яких зареєстровані такі вакансії Кропивницький, Маловисківська, Світловодська та Компаніївська громади.

Вас цікавить офіційне працевлаштування? Звертайтеся до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування. Контакти за посиланням.

Бажаєте переглянути інші вакансії у регіоні? Пропонуємо: