Підсумки роботи з розгляду звернень громадян за ІІ квартал 2024 року

  • 234

Фото без опису

Сільською радою впродовж ІІ кварталу 2024 року здійснювались заходи щодо забезпечення вимог Закону України «Про звернення громадян» та Указу Президента України від 07 лютого 2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування», виконання розпорядження голови Кіровоградської обласної адміністрації від 31 січня 2024 року № 82-р « Про стан роботи зі зверненнями громадян, які надійшли до обласної державної адміністрації, місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування протягом у 2023 році».

На нарадах у сільського голови з працівниками апарату, на засіданнях виконавчого комітету сільської ради заслуховуються інформації про стан роботи із зверненнями громадян.

За дорученням керівництва сільської ради звернення громадян об’єктивно, всебічно і вчасно перевіряються, вживаються заходи щодо вирішення питань, що відносяться до компетенції сільської ради. Особлива увага приділяється розгляду звернень та забезпечення першочергового особистого прийому Героїв Радянського Союзу, Героїв Соціалістичної Праці, осіб з інвалідністю внаслідок війни, жінок, яким присвоєно почесне звання України «Мати-героїня», членів сімей учасників бойових дій, які загинули під час захисту незалежності, суверенітету та територіальної цілісності держави, військовослужбовців ЗСУ, які захищали або захищають Україну та членів їх сімей, внутрішньо переміщених осіб, осіб з інвалідністю, а також осіб, які постраждали від аварії на Чорнобильській АЕС, ветеранів війни та праці, багатодітних сімей, одиноких матерів та інших громадян, які потребують соціального захисту та підтримки.

Виконавчим комітетом сільської ради у лютому 2024 року заслуховувався звіт про стан роботи із зверненнями громадян за 2023 рік та прийнято рішення від 07 лютого 2024 року № 22 "Про стан роботи зі зверненнями громадян у виконавчому комітеті Гурівської сільської ради за 2023 рік". На 10 липня  2024 року заплановано засідання виконавчого комітету сільської ради,  де буде розглянуто питання  роботи зі зверненнями за 6 місяців 2024 року.

Всього до сільської ради, впродовж ІІ кварталу 2024 року надійшло 28 звернень від громадян, що на 122 менше порівняно з аналогічним періодом 2023 року.

Протягом січня-червня 2024 року повторних звернень до сільської ради не надходило, так як і в аналогічному періоді 2023 року.

Загальна кількість колективних звернень, що надійшли до Гурівської сільської ради зменшилась на 1, порівняно з січнем- червнем 2023 року, і становить 6 звернень.

У зверненнях громадян, що надійшли до сільської ради протягом звітного періоду було порушено 29 питань з різної тематики.

Найбільш актуальними питаннями за звітний період є питання екології і природних ресурсів-5 та питання захисту прав дітей – 5.

Крім того розглядались питання комунального господарства - 1, діяльності органів місцевого самоврядування – 3 , праці і заробітної плати – 1, соціального захисту населення -4, житлової політики –1, аграрної політики і земельних відносин – 2, економічної, цінової, інвестиційної, зовнішньоекономічної, регіональної політики та будівництва, підприємництва – 1, охорони праці та промислової безпеки -1, охорони здоров’я-1, питання комунального господарства-1, забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку-1, культури та культурної спадщини-1, питання освіти - 2.

Особистий прийом громадян керівництвом Гурівської сільської ради проводився відповідно до графіка, затвердженого розпорядженням сільського голови від 02 січня 2024 року №1-р «Про затвердження графіку особистого прийому громадян сільським  головою, секретарем сільської  ради, заступником сільського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Гурівської сільської ради»

 На особистий прийом до сільського голови  звернулось 2 громадян.

З урахуванням колективних звернень впродовж 6 місяців 2024 року до сільської ради  звернулося 99 громадян.

Загалом за підсумками розгляду звернень позитивно вирішено – 5 звернень.

Всі звернення, що надійшли до Гурівської сільської ради у січні-червні 2024 року, були розглянуті, авторам звернень надались відповіді відповідно до встановлених термінів.

Інформування населення про організацію роботи із зверненнями громадян відбувається на офіційному вебсайті сільської ради.

Аналіз роботи з зверненнями громадян вказує на значне зменшення кількості звернень в порівнянні з аналогічним звітним періодом минулого року, що свідчить про ефективність роботи з населенням громади.

Робота із зверненнями громадян сільської ради направлена на неупереджений, об’єктивний та своєчасний їх розгляд. Працівниками відділу проводиться постійний контроль за дотриманням термінів та наданням відповідей на звернення громадян.