5 червня Всесвітній день охорони навколишнього середовища

Фото без описуФото без описуФото без опису

Щорічно 5 червня увесь світ відзначає Всесвітній день охорони навколишнього середовища. Цей день вважається однією з найважливіших подій екологічного календаря і щорічно святкується в більш ніж 100 країнах світу. Основна мета – формування культури чистоти, правильного поводження з відходами та відповідального споживання ресурсів серед громадян, об’єднання зусиль заради екологічного майбутнього.

З метою підтримки проведення акції, Гурівська сільська рада активно долучається та закликає всіх охочих приєднатись. Цей день є  прекрасною нагодою зробити хоча б один крок до покращення стану довкілля. Кожен для себе повинен знайти його сам. Дехто відмовиться сьогодні від поїздки транспортом, хтось посадить дерево, а інший приведе до належного стану свою прибудинкову територію. Пам’ятаймо, що лише разом ми зможемо зробити довкілля чистішим, адже наше майбутнє залежить саме від нас!