Заробляйте до 30 000 грн: вакансії для лікарів на Кіровоградщині

Ви шукаєте можливість реалізувати свій потенціал та принести користь суспільству? На Кіровоградщині є чудова можливість приєднатися до професійної медичної команди. Серед лікарів найбільший попит на лікарів загальної практики-сімейних лікарів (17 вакансій) та лікарів-терапевтів (13 вакансій). Ці спеціалісти відіграють важливу роль у забезпеченні якісної медичної допомоги нашим жителям, незалежно від віку та потреб.

Роботодавці пропонують до 30 000 гривень заробітної плати. Фахівці потрібні як із досвідом роботи, так і без нього.

Цікавить працевлаштування? Радимо звернутися до найближчого центру зайнятості області, де вам допоможуть, контакти за посиланням.

Наш телеграм-канал t.me/dcz_kir.

Завжди свіжі пропозиції роботи можна переглянути:

Крім того, пропонуємо заповнити анкету, що розміщена за посиланням http://surl.li/pzqdx, і з вами обов'язково зв'яжеться фахівець.