Профілактика отруєнь бджіл засобами захисту рослин

В Гурівській сільській раді  05 березня 2024 року відбулась онлайн нарада щодо профілактики отруєнь бджіл засобами захисту рослин та інших актуальних питань, які відносяться до компетенції  Держпродспоживслужби. У роботі наради взяли участь спеціалісти Кропивницького районного управління ГУ Держпродспоживслужби, спеціалісти сільської ради, старости, діловоди, пасічники та сільгоспвиробники. Були обговорені питання основних причин отруєння бджіл засобами захисту рослин, основні заходи з попередження отруєння бджіл, питання взаємодій органів місцевого самоврядування, пасічників, агровиробників та Держпродспоживслужби. Розглянуті актуальні питання ветеринарної медицини – профілактика сказу тварин, грипу птиці,  африканської чуми свиней, дотримання вимог законодавства  з питань ідентифікації та реєстрації тварин, весняна диспансеризація тварин які утримуються в особистих селянських господарствах, видача ветеринарних документів.