Обстеження торгівельних закладів

Відповідно до  законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про захист прав споживачів», «Про правовий  режим воєнного стану»,  указу  Президента України від 24 лютого 2022 року №64 «Про  введення  воєнного стану  в Україні»    Гурівська сільська  рада     забезпечує   здійснення  моніторигу за встановленням суб’єктами  господарювання  роздрібної торгівлі  цін на основні продовольчі товари, лікарські засоби та пальне на території громади.

Спеціалістами Гурівської сільської ради 07 лютого 2024 року було проведено обстеження торгівельних закладів сіл Братолюбівка, Василівка, Варварівка, Гурівка та Іванівка.

Під час рейду,  було   здійснено  моніторинг  цін  на  основні продовольчі товари. З власниками торгівельних закладів була проведена відповідна роз’яснювальна робота щодо важливості здійснення безготівкового розрахунку для покупців через  пост-термінал,  дотриманні терміну дії ліцензії на алкогольну та тютюнову продукції, а також обслуговування споживачів українською мовою.