На Кіровоградщині понад 60 громадян з числа ВПО отримали ваучери на навчання

Цьогоріч на Кіровоградщині 63 внутрішньо переміщені особи, які оселилися на Кіровоградщині, отримали ваучери на навчання. Серед них – жителі Донецької, Луганської, Запорізької, Херсонської, Харківської, Дніпропетровської, Сумської, Миколаївської, Київської та Черкаської областей.

Які професії та спеціальності опановували внутрішньо переміщені особи? Для здобуття вищої освіти навчання проходило за такими спеціальностями:
  .   «Готельно-ресторанна справа».

• « Підприємництво та торгівля».
  •  «Маркетинг».
  • «Автоматизація, комп’ютерно-інтегровані технології та робототехніка».
  • «Комп’ютерні науки».
  • «Туризм».
  • «Комп’ютерна інженерія».
  • «Енергетичне машинобудування».
  • «Будівництво та цивільна інженерія».
  • «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка».
  • «Автомобільний транспорт».
  • «Архітектура та містобудування».
  • «Залізничний транспорт».
  • «Геодезія та землеустрій».
  • «Агрономія».
  • «Харчові технології».
  • «Технологія виробництва і переробки продукції тваринництва».
  • «Психологія».
  • «Соціальна робота».
  • «Терапія та реабілітація».
  • «Тракторист-машиніст с/г виробництва» тощо.

Також внутрішньо переміщені особи з метою удосконалення раніше здобутих знань та вмінь проходили навчання шляхом підвищення кваліфікації на базі вже здобутих. Це зокрема курси:

• «Дошкільна освіта».

• «Тракторист-машиніст с/г виробництва».

Довідково. Ваучер – це документ, який видається одноразово та дає право  особі, яка не зареєстрована в Державній службі зайнятості як безробітна, пройти професійне навчання за затвердженим переліком професій та спеціальностей за кошти Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Вас цікавлять деталі щодо отримання ваучера? Все про ваучер тут http://surl.li/oliei

Є питання щодо організації професійного навчання? Звертайтеся до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування або телефонуйте, контакти тут https://cutt.ly/oJ8G2q9