Опануйте нову професію: зварник пластмас

  • 89

Фото без опису

Бажаєте професійних змін? Почніть опановувати нову професію – зварник пластмас.

 

Зварник пластмас – затребувана професія на ринку праці.
В Україні щороку збільшується протяжність магістральних мереж і газопроводів із поліетиленових труб. Таке зростання пояснюється численними перевагами труб із поліетилену перед традиційними матеріалами. Проте зі збільшенням темпів зростання будівництва виникає і необхідність у підготовці достатньої кількості кваліфікованих кадрів.

За сприяння Державної служби зайнятості організовується професійне навчання за професією «Зварник пластмас».

Викладачі Сумського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості навчать вас сплавляти різні деталі, виготовлені з полімерних матеріалів, пластику та поліпропілену.

Початок занять 23 листопада 2023 року.

Термін навчання – 2 місяці.

Здобувши професію ви зможете працювати як на державних підприємствах, так і в приватному секторі. Послуги фахівця популярні в галузі промисловості.

Залежно від розміру підприємства та обсягів його обороту зварювальник може здійснювати свою діяльність самостійно або бути частиною робочої бригади.

Цікавлять деталі навчання? Звертайтеся до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування або за номером телефону (044) 244 94 92. Також для зв’язку пропонуємо й наш Telegram-канал – t.me/dcz_kir

До відома. Для зареєстрованих безробітних навчання безоплатне, для інших – навчання можливе на платній основі.

Онлайн-графік формування навчальних груп можна переглянути за посиланням.

 

#служба_зайнятості #професійне_навчання