Ви кухар за освітою? Садочки, школи та лікарні Кіровоградщини чекають на вас!

  • 330

Роботодавці Кіровоградщини подали до Кіровоградського обласного центру зайнятості 33 вакансії для кухарів. Зокрема, мова йде про потребу у працівниках до медичних, навчальних та розважальних закладів, а також закладів громадського харчування. Є вакансія й на одному з підприємств видобувної промисловості.

Працівники потрібні як із досвідом роботи, так і без нього. Заробітну плату пропонують до 10 тисяч гривень.

Якщо ви за професією кухар і бажаєте  офіційно працевлаштуватися, звертайтеся до фахівців філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування. Контакти за посиланням: http://surl.li/kccft

Усі актуальні пропозиції роботи можна переглянути самостійно:

Не маєте відповідної освіти? Державна служба зайнятості пропонує вам професійне навчання за професією кухар (для безробітних громадян навчання безоплатне). Онлайн-графік навчання за посиланням.

Ви вже працюєте та маєте бажання підвищити рівень знань? Отримуйте ваучер на навчання та конкуруйте на рівних на ринку праці. 

Якщо ж ви упродовж свого трудового життя працювали кухарем та маєте відповідні професійні навички, але водночас не маєте цьому документального підтвердження?  Вихід є! За  сприяння Державної служби зайнятості ви можете  підтвердити свою компетенцію та отримати документ державного зразка.

Є питання? Телефонуйте (044) 244 94 92

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості