Бути підприємцем — це особливий труд, успіх якого залежить від власних сил і вміння будувати бізнес.

Напередодні Дня підприємця представників бізнесу привітали Кіровоградська обласна військова адміністрації та Гурівська сільська рада.

Звертаючись до представників бізнесу Анатолій Склярчук зазначив: «Сумлінно сплачуючи податки, Ви проявляєте справжній патріотизм. Займатися власною справою – це велика праця. Тому вона варта поваги і підтримки. Ми відкриті до постійного діалогу з Вами. Саме Ви створюєте нові робочі місця та наповнюєте бюджети!».

На сучасному етапі представники малого та середнього бізнесу не тільки тримають економічний фронт, а й проявляють особисту соціальну зрілість – активно беруть участь у волонтерській діяльності та допомагають нашим воїнам.

Щира вдячність усім, хто у нелегкий для України час підтримує нашу Батьківщину на різних фронтах!

«Ви – сміливі, рішучі та ініціативні люди.»

Анатолій Склярчук подякував підприємцям за їх працю, побажав щоб справа підприємців була успішною та стабільною, родинам миру, міцного здоров’я, щедрої світлої долі, добробуту та злагоди.