• 107

Спорт впевнено крокує Гурівською громадою, спонукаючи всіх бажаючих до фізичного розвитку, оптимістичного погляду у майбутнє, прагнення до здорового способу життя! З нагоди відкриття майданчика з пляжного волейболу було проведено турнір серед установ Гурівської сільської ради.

Участь взяли сім команд, а саме:

КЗ "Братолюбівська гімназія Гурівської сільської ради" (Роман Прозапас та Олена Кундас);

КЗ Гурівський ліцей Гурівської сільської ради" ( Олександр Шевченко та Тетяна Бугіра);

КЗ "Боківський ліцей Гурівської сільської ради" ( Світлана Прозапас та Аліна Сердюк);

Гурівська сільська рада ( Юрій Ківшик та Лілія Огородник);

Іванівська філія КЗ "Гурівський ліцей Гурівської сільської ради" (Микола Романюк та Наталія База)- ІІІ місце;

ВОКМС Гурівської сільської ради ( Віталій Ківшик та Юлія Шевченко)- ІІ місце;

а переможцем турніру стала Василівська філія КЗ "Гурівський ліцей Гурівської сільської ради" (Андрій Єгоров та Інна Червоняща).

Висловлюємо подяку ініціативній групі у облаштуванні даного майданчика ( Сергію Гармасару, Віталію Ківшику, Сергію Каракашу, Олександру Шевченко, Гурівській сільській раді), завдяки вам дітки та молодь зможуть у вільний час зайнятися фізичним розвитком.

Дякуємо ЗСУ, незламним воїнам за можливість проводити такі заходи!

Слава Україні! Героям Слава!