В селі Олександрівка відбулись спортивні змагання серед команд сільських територіальних громад Кіровоградської області 2023 року

27 травня в селі Олександрівка відбулись спортивні змагання серед команд сільських територіальних громад Кіровоградської області 2023 року за організації ГО "ВФСТ "Колос" в Кіровоградській області та Управління молоді та спорту Кіровоградської обласної військової адміністрації. Змагання проводяться з метою створення якісних умов для оптимальної рухової активності усіх верств та вікових категорій населення України, в тому числі сільського, у відповідності до завдань Національної стратегії оздоровчої рухової активності на період до 2025 року: «Рухова активність - здоровий спосіб життя - здорова нація». На змаганнях були представлені такі види спорту, як волейбол або футзал (на вибір), гирьовий спорт (до 78 кг, понад 78 кг), теніс настільний, шашки, шахи, дартс.

Від Гурівської громади участь брали:

•  футзал - Ківшик Юрій, Коновальчук Ігор, Ківшик Віталій, Сипко Костянтин, Колошва Владислав, Биков Богдан, Біленко Олександр;
  •  гирьовий спорт (понад 78 кг) - Тягун Григорій;
  •  теніс настільний - Пузина Гліб і Морозова Лідія;
  •  шашки - Саєнко Леонід;
  •  шахи - Гелих Лариса;
  •  дартс - Склярчук Анатолій.

Перше місце в шашках здобув Леонід Саєнко.