Цивільна оборона: служба зайнятості навчає актуальному

  • 67

Фото без опису

Реалії сьогодення в умовах воєнного стану змушують ставити собі чимало запитань. Як підготуватися, що робити, якого алгоритму дій дотримуватися, де шукати укриття, як надати першу медичну допомогу?  Відповіді на ці та інші питання ви отримаєте на курсах цільового призначення «Цивільна оборона», які організовує Державна служба зайнятості.

Коли старт? 29 травня 2023 року.

Яка тривалість курсу? Всього тиждень вишколу і викладачі Одеського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості допоможуть вам стати впевненішими, тому що ви знатимете, як діяти у будь-якій ситуації.

Кому будуть корисними ці курси? Володіти хоча б елементарними навичками захисту в надзвичайних ситуаціях сьогодні є необхідністю для кожного українця. А особливо корисними ці знання будуть волонтерам, громадським активістам, лікарям, освітянам, соціальним працівникам, а також усім цивільним, які перебувають у зоні бойових дій та в окупації.

Допоможіть собі та іншим, збагатившись знаннями з цивільної оборони! Приєднуйтесь!

          Інші навчальні програми та професії, які можна здобути на базі Одеського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості в онлайн-графіку за посиланням https://is.gd/SAvOg0

          Цікаво? Телефонуйте! Контакти тут: https://is.gd/20aDFB  Пишіть нам у Telegram - t.me/dcz_kir

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості