Роботи щодо облаштування укриттів у школах і дитячих садках громади

Продовжуємо роботу щодо облаштування укриттів у школах і дитячих садках громади. Станом на сьогодні:

•  у с. Василівка утриття у садочку відремонтоване та введене у експлуатацію. Садочок працює у звичайному режимі. У шкільному укритті ведуться ремотні роботи.
  •  у с. Іванівка у садочку та школі ведуться роботи щодо облаштування укриття.
  •  у с. Братолюбівка та с. Варварівка школи та садочоки працюють у нормальному режимі.
  •  у с. Бокове у школі будівництво укриття майже завершено, далі розпочнуться роботи по садочку.
  •  у с. Ганнівка незабаром розпочнеться робота. Наразі триває процедура придбання необхідних матеріалів для облаштування укриття на території для школи та дитячого садка.
  •  у с. Гурівка у школі ведуться роботи щодо облаштування додаткових укриттів, що дасть можливість перейти від змішаної форми навчання до звичайної, незабаром розпочнуться роботи у садочку.

Наразі готуємо усі заклади освіти, щоб з 1 вересня 2023 року учні мали змогу вийти на навчання у звичайному режимі.

Також ні на день не зупиняються активні роботи щодо благоустрою територій населених пунктів, косіння трави на узбіччях, вивіз сміття та ліквідація несанкціонованих сміттєзвалищ тощо.