Які документи подаються до центру зайнятості для отримання ваучера?

  • 97

Фото без опису

Для отримання ваучера особа подає до центру зайнятості заяву встановленого зразка та пред’являє комплект документів.

Форма заяви є додатком до Порядку видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності деяких категорій громадян на ринку праці, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 20 березня 2013 року № 207 (із змінами).

Документи, що предявляються, складаються з двох блоків.

Перший блок це документи, які предявляються всіма категоріями осіб – отримувачів ваучерів.

До цих документів належать паспорт громадянина України та документ про професійну (професійно-технічну) або фахову передвищу, або вищу освіту. Якщо оригінал документа про освіту втрачено, може бути пред’явлено його дублікат. Також, за наявності, може бути пред’явлено єДокумент про освіту.

Також обов’язково пред’являється документ, що засвідчує реєстрацію особи у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків. Якщо особа через свої релігійні переконання відмовляється від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та офіційно повідомила про це відповідному контролюючому органу, то пред’являється відмітка в паспорті громадянина України про це.

Другий блок документів залежить від категорії отримувача ваучера.

Так, особи віком старше 45 років, страховий стаж яких становить не менш, як 15 років, пред’являють трудову книжку або її дублікат. Або ж можуть бути предявлені відомості про трудову діяльність з реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Довідково. Цей матеріал є черговим в серії матеріалів про ваучери. Попередній матеріал був розміщений на сторінці Кіровоградського обласного центру зайнятості у соціальній мережі   Facebook 05 травня 2023 року. Цікаво? Перейдіть за посиланням https://is.gd/684pgp

Все про ваучер на вебсторінці Державного центру зайнятості за посиланням https://is.gd/6czbRh   Є інші питання? Контакти тут https://is.gd/20aDFB Пишіть у телеграм https://t.me/dcz_kir

#ДСЗ #Правовий_порадник_шукача_робот