На території Гурівської сільської ради створено ветеранський хаб

Відповідно до розпорядження сільського голови від 01 травня 2023 року № 89-р на території Гурівської сільської ради створено ветеранський хаб (простір).

Ветеранський хаб створено для надання допомоги військовослужбовцям, звільненим  з військової служби під час воєнного стану за станом здоров’я -  на підставі висновку (постанови) військово-лікарської комісії про непридатність до військової служби з виключенням з військового обліку, з метою інтеграції в суспільне життя та надання їм широкого спектру послуг: освітніх , медичної та психологічної допомоги, соціальної адаптації, соціального захисту, сімейних потреб.

До складу ветеранського хабу(простору) включенні старости старостинських округів та керівники усіх структурних підрозділів громади.

Для отримання консультацій та допомоги необхідно звернутись до відділу, організаційно-інформаційного забезпечення ради та документообігу Гурівської сільської ради, або за телефоном 097 589 60 77.