Microsoft Excel та Google Sheets: розширюйте свої можливості та економте час

  • 86

Фото без опису

 

Швидко виконувати складні розрахунки, візуалізувати дані, працювати із зовнішніми джерелами даних, створювати макроси та скрипти, працювати з інструментами фільтрації, будувати прогнози – все це стане можливим завдяки курсам цільового призначення за навчальною програмою «Microsoft Excel та Google таблиці з нуля до PRO». Їх пропонує Державна служба зайнятості. Ці курси – для тих, хто не любить рутину і  хоче автоматизувати роботу.

Проводитимуть їх висококваліфіковані викладачі Дніпропетровського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Запитаєте кому будуть корисними ці курси? Студентам, маркетологам, аналітикам і digital-спеціалістам, бухгалтерам і економістам, менеджерам, трейдерам і підприємцям і всім, хто хоче знати, як систематизувати хаос у цифрах, даних та одиницях інформації,  як працювати з візуалізацією і як за кілька кліків звести великий масив даних у простий і зрозумілий вигляд.

Зацікавились? Стартуємо 18 квітня 2023 року

Навчайтеся  та звільніть час для більш важливих завдань!

Довідково. Для зареєстрованих безробітних, зокрема Кіровоградщини, професійне навчання здійснюється безоплатно, за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Інформація про професії, які можна здобути на базі Дніпропетровського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості, за посиланням http://surl.li/garvd . Контакти тут: http://surl.li/eghis  Пишіть у  Telegram-канал – t.me/dcz_kir

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості