Бути фермером круто! Стань частиною агробізнесу, навчаючись зі службою зайнятості

  • 76

Фото без опису

У складні для нашої країни часи сільське господарство – сегмент, який потенційно здатен витягнути на собі всю економіку України.  Зробити вклад у розвиток цього сегменту  можливо, обравши професію «Фермер».

Це сезонна, мінлива й надзвичайно складна робота. Ви не із боязких? Готові приймати виклики професійної діяльності, щоб досягти абсолюту в обраній сфері? Тоді запрошуємо вас стати фахівцем цієї професії разом зі службою зайнятості і приєднатися до людей, які по-справжньому люблять власну справу, а не змушені нею займатися через відсутність альтернативи!

Де проходитиме навчання – у місті Лева, на базі Львівського  центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Розпочинаємо – 03 квітня 2023 року. Навчання триватиме – 3,5 міс.

Опанувавши ази професії, тонкощі ведення агробізнесу, сучасні методи розвитку в сфері сільського господарства – ви не лише станете вправним  господарем своєї землі, а й зможете започаткувати сімейну справу, що передавитиметься з покоління в покоління. А це означатиме – щастя і благополуччя вашої родини.

Тож не зволікайте! Станьте першовідкривачем сімейного бізнесу, навчайтеся!

Якщо вас зацікавила інформація – звертайтеся до фахівців відділу активних програм зайнятості Кіровоградського обласного центру зайнятості або найближчої філії обласного центру зайнятості, управління чи відділу філій. Контакти тут: http://surl.li/eghis Пишіть у  Telegram-канал – t.me/dcz_kir

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості