Мешканці Кіровоградщини можуть здобути високооплачувану робітничу професію

  • 109

Фото без опису

У вас є бажання змінити професію або здобути нову? Не знаєте чим займатися але вмієте працювати не лише з деревом або матеріалами, що заміняють дерево? Є бажання опанувати нові методи та способи кріплення і монтажу дерев'яних виробів, облицювання та обтягування дерев'яних виробів?

Відповіді на ці питання є! На базі Одеського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості 28 лютого 2023 року стартує професійне навчання за професією «Столяр». Термін навчання – 5,5 міс.

Умови направлення на навчання: 

  •  повна  або базова загальна середня  освіта;
  • вік особи не менше 18 років;
  • медична довідка.

Нагадаємо, що для безробітних громадян, які зареєстровані у Державній службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Зацікавила пропозиція? За деталями звертайтеся до фахівців відділу активних програм зайнятості Кіровоградського обласного центру зайнятості за тел. 0 (522) 321 328 або до філій обласного центру зайнятості/їхніх структурних підрозділів за місцем вашого перебування.

Орієнтовний графік навчання за іншими професіями, які можна здобути за сприяння Державної служби зайнятості у лютому 2023 року, тут: https://cutt.ly/FCw1Y4L. 

Пишіть у  Telegram-канал – t.me/dcz_kir

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості