У якому обсязі передбачені кошти в 2023 році для надання мікрогрантів?

  • 181

Фото без опису

На початку нагадаємо, що відповідно до змін у законодавстві в 2023 році передбачено 3 джерела фінансування надання мікрогрантів. Це кошти:

Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування  на випадок безробіття;

державного бюджету;

що надходять на рахунок “Фонд підтримки малого та середнього бізнесу” Мінекономіки, відкритий у Національному банку, на який зараховуються внески від фізичних та юридичних осіб приватного права та/або публічного права у національній та іноземній валюті як благодійна пожертва, гуманітарна допомога, гранти та дарунки.

Постановою Кабінету Міністрів України від 31 січня 2023 року № 85 (набрала чинності 02 лютого 2023 року) затверджено бюджет Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування  на випадок безробіття на 2023 рік. Цим бюджетом передбачені видатки на мікрогранти (створення або розвиток власного бізнесу з метою сприяння зайнятості населення) у розмірі більше 1,8 млрд грн.

Постанова Кабінету Міністрів України від 31 січня 2023 року № 85 на урядовому вебпорталі http://surl.li/errhm

Є питання щодо отримання мікрогрантів? Звертайтеся до відділу сприяння зайнятості обласного центру зайнятості за телефоном  (0522) 32 17 68.

Кіровоградський обласний центр зайнятості має власний Telegram-канал, що створений для обміну повідомленнями з клієнтами https://t.me/dcz_kir

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості