Спільна нарада із залученням суб’єктів господарювання та фізичних осіб, що займаються бджільництвом

9 лютого була проведена спільна нарада із залученням спеціалістів Кропивницького районного управління, підрозділів управління фітосанітарної безпеки Головного управління Держпродспоживслужби в Кіровоградській області, Долинської міжрайонної державної лабораторії Держпродспоживслужби, Долинської районної державної лікарні ветеринарної медицини та представників Гурівської сільської ради, сільських територій громади, суб’єктів господарювання та фізичних осіб, що займаються бджільництвом.

В ході наради спеціалістами була проведена роз’яснювальна робота стосовно профілактики отруєнь бджіл пестицидами, алгоритму дій у випадку отруєнь бджіл, порядку реєстрації пасік, проведення щорічних протиепізоотичних заходів на пасіках. Присутні отримали змістовні відповіді на поставлені запитання.