В цей святковий день, День святого Миколая, діти громади отримали солодкі подарунки.

Гурівська сільська рада щиро вдячна підприємцям за спонсорську допомогу у вигляді пакунків з солодощами.

Велика подяка всім хто долучився: СТОВ «Зоря» Пащенко Микола Миколайович, ФГ «Паросток» Копань Микола Миколайович, ФГ «ОРАЧ плюс Т» Проценко Тетяна Дмитрівна, ФГ «Шевченко плюс» Шевченко Тарас Григорович, СФО «Агат» Скрипник Олександр Григорович, ТОВ «Новолозуватське» Подафей Валерій Валентинович, СФГ «Павел», СФГ «Міллер Руслан Генріхович», ФГ «Соколовського В.М.» Соколовський Володимир Михайлович, ФГ»Агробізнес» Сидоренко Олексій Григорович, ФГ «АДР», ПСП «Гайдук» Гайдук Ігор Олексійович, ПП «Приватна агрофірма «МЮННТ»» Монашок Микола Дмитрович, ФОП Гуренко Сергій Васильович, СФГ «Світоч», ФОП Кузь Оксана Володимирівна, СФГ «Степове-5», ФОП Перанський Віктор Анатолійович, Шевченко О.Г. депутат обласної ради, ПП «Ільченко», ПСП «Лідер-Агро», ФГ «КАРАТ СВ» Кравченко Олександра Михайлівна, ФОП Гракіна Світлана Анатоліївна.

Нехай Ваша доброта і щедрість повернуться до Вас сторицею. Бажаємо Вам усіляких гараздів, здоров'я, процвітання і побільше тепла на Вашому життєвому шляху.