Як відкрити бізнес та «розкрутити» його у соцмережах? Відповідь є – читайте далі

  • 90

Фото без опису

Мрієте про власну справу? Бажаєте дізнатися про деталі просування бізнесу у соціальних мережах? До вашої уваги курси цільового призначення за навчальною програмою «Організація власного бізнесу в сучасних умовах. Соціальні мережі».

Викладачі Одеського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості допоможуть вам стати більш впевненими й рішучими у започаткуванні власної справи та поділяться лайфхаками, як її розвинути в мережі Internet.

Початок незабаром – 19 грудня 2022 року.

Деталі дізнавайтеся у відділі організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за тел. (0522) 32 13 28 або у найближчому центрі зайнятості чи філії обласного центру зайнятості за місцем вашого перебування.

Довідково. Для зареєстрованих безробітних, зокрема Кіровоградщини, професійне навчання здійснюється безоплатно, за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Орієнтовний графік навчання за іншими професіями, які можна здобути за сприяння Державної служби зайнятості у грудні 2022 року, тут: https://cutt.ly/FCw1Y4L. 

Ми є у Telegram - t.me/dcz_kir.

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості