День ліквідатора наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

  • 195

Шановні ліквідатори наслідків аварії на ЧАЕС!

Величний подвиг здійснили Ви, коли брали  участь у ліквідації наслідків вибуху на четвертому енергоблоці Чорнобильської атомної електростанції. Чорнобиль - земля, стежки якої заросли травами, якими ніхто не ходить. Це слово сьогодні стало символом горя, страждань, розорених людських осель, людей, які змушені були залишити свої домівки, свою малу Батьківщину.  Доля нашої днини після Чорнобильської катастрофи сумна, нелегка, але все дається в порівнянні. Щастя нашої днини в тому, що ми живемо, що ті, які могли ніколи не народитися після 1986 року народились, живуть і вчаться творити прекрасне.

 Ця катастрофа є болем для всієї України. І тепер не лише в квітневий день 26 числа, а і 14 грудня  вже стало доброю традицією вшановувати  учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Поряд з уроком, який дала людству катастрофа безперечно є урок важкого героїзму, мужності та милосердя. Дай Боже нам мудрості та знань, щоб уникнути у майбутньому будь-якого лиха.

 З нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, днем, який в народі називають  Днем  ліквідатора від усього серця зичимо ми героям – ліквідаторам та усім,   хто памятає світ до Чорнобиля і тим, хто народився уже після катастрофи, - міцного духу, здоров’я і впевненості у завтрашньому дні,  довгих років життя, сердечного тепла, терпіння,  доброти, ніжності та любові!

 Ми висловлюємо щирі слова подяки за активну громадянську позицію, небайдужість, мужність і самовідданість. І нехай мирний атом служить тільки на благо і користь людства. Нехай благословенна буде кожна ваша днина, нехай в усьому вам щастить.

 Дай Боже нам мудрості та знань, щоб уникнути у майбутньому будь-якого лиха.

Фото без опису