Покроковий опис процесу використання сервісу «Спрямування коштів з єдиного рахунка» в ІКС «Електронний кабінет»

Кроки платника

1 КРОК

Увійти до приватної частини електронного кабінету за посиланням https:cabinet.tax.gov.ua., перейти у вкладку «Єдиний рахунок» / «Спрямування коштів з ЄР» та створити документ «Спрямування коштів з єдиного рахунку» за формою J/F1307701.

2 КРОК

-   Встановити позначку «Х» в одне із полів: «Платежі з фонду заробітної

плати/оплата праці» або «Інші платежі».

• Заповнити суму платежу в полі «Сума».
  • Обрати у полі «Код Класифікації доходів бюджету/технологічний код» з    випадаючого меню платіж, на який необхідно спрямувати кошти.
  • Заповнити поле «Призначення платежу).

3 КРОК

Підписати документ «Спрямування коштів з ЄР» та відправити до ДПС.

4 КРОК

Отримати квитанцію № 2 до документу «Спрямування коштів з ЄР» з результатом обробки про його успішне прийняття ДПС.

Долинської ДПІ ГУ ДПС

у Кіровоградській області