Виїзний рейд робочою групою з питань легалізації заробітної плати і зайнятості населення при Гурівській сільській раді

  • 125

З метою виявлення на підприємствах та у фізичних осіб-підприємців, які здійснюють свою господарську діяльність на території сіл Варварівка та Братолюбівка неоформлених належним чином найманих працівників,
09 листопада 2022 року, робочою групою з питань легалізації заробітної плати і зайнятості населення при Гурівській сільській раді проведено черговий виїзний рейд.

В ході рейду на деяких підприємствах виявлено працівників, які не мали підтверджуючих документів про своє працевлаштування. З керівниками підприємств та найманими працівниками проводилась інформаційно-роз’яснювальна робота щодо недопущення неофіційних трудових відносин між роботодавцями та працівниками, виплати заробітної плати в «конвертах» та нижче законодавчо встановленого розміру.

Керівникам підприємств надано терміни для укладання трудових договорів з виявленими незареєстрованими працівниками та надання підтверджуючих документів про їх працевлаштування.

Вчергове нагадуємо, що тільки після офіційного укладання договору про прийняття працівника на роботу, працівник користується такими правами, як право на гарантований розмір заробітної плати, право на відпустку, у тому числі, відпустку у зв’язку з вагітністю та пологами, право на оплату лікарняного, право на зарахування виробничого стажу та іншими видами соціального забезпечення.

Виїзні рейди робочої групи з питань легалізації заробітної плати будуть здійснюватися і надалі.

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без опису