Українське ділове мовлення: навчайтеся разом зі службою зайнятості

  • 98

Фото без опису

 

Як удосконалити ділову українську мову, як скласти та відредагувати службові документи, як опанувати термінологію ділового спілкування? Є бажання вдосконалити знання, вміння та навички у діловодстві? Навчайтеся!

Державна служба зайнятості пропонує курси цільового призначення за навчальною програмою «Сучасна ділова українська мова».

Курси будуть проводити викладачі Одеського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Початок навчання – 07 листопада 2022 року.

Є питання щодо проходження курсів? Звертайтеся до фахівців відділу організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за тел. (0522) 32 13 28 або до найближчого центру зайнятості чи філії обласного центру зайнятості за місцем вашого перебування. Контакти тут: https://cutt.ly/OJ48QYR.

Довідково. Для зареєстрованих безробітних, зокрема Кіровоградщини, професійне навчання здійснюється безоплатно, за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Орієнтовний графік навчання за іншими професіями, які можна здобути за сприяння Державної служби зайнятості у листопаді 2022 року, тут: https://cutt.ly/FCw1Y4L. 

Ми є у Telegram - t.me/dcz_kir.

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості