Бажаєте стати впевненим користувачем ПК? Запрошуємо на безоплатні курси

  • 140

Фото без опису

 

Електронні технології не стоять на місці, а тому потребують постійного вивчення. Бажаєте бути обізнаними у компютерній справі? Хотіли б вміло користуватися офісними технологіями?

Для вас є вигідна пропозиція! За сприяння Державної служби зайнятості незабаром розпочнуться курси цільового призначення за навчальною програмою «Користувач ПК: офісні технології та Інтернет».

Початок уже 04 листопада 2022 року.

Встигніть на заняття до викладачів Дніпропетровського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості. За короткий термін ви навчитеся працювати з Windows, пакетом програм MS Office, мережі Інтернет та ін.

Зацікавили курси? Деталі дізнавайтеся у відділі організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за тел. (0522) 32 13 28 або у найближчому центрі зайнятості чи філії обласного центру зайнятості за місцем вашого перебування.

Контакти тут: https://cutt.ly/OJ48QYR.

Довідково. Для зареєстрованих безробітних, зокрема Кіровоградщини, професійне навчання здійснюється безоплатно, за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Ми є у Telegram - t.me/dcz_kir.

 

 Кіровоградський обласний центр зайнятості