Як створювати персонажів для комп’ютерних ігор? Про це вам розкажуть під час навчання

  • 121

Хотіли б навчитися самостійно створювати 3D-моделі або ж персонажів комп’ютерних ігор?  Маєте освіту відповідного напрямку та є бажання підвищити професійні компетенції?

Усе це можливо за сприяння служби зайнятості, яка організовує  курси цільового призначення за навчальною програмою «Використання програми «Blender» для створення комп’ютерних ігор (3D графіка) NEW».

За малий проміжок часу ви навчитеся здійснювати детальне проєктування моделей та опрацьовувати їх об'ємні види, а також перетворювати будь-яку модель у керованого тривимірного персонажа.

Також викладачі Одеського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості розповідатимуть про цікаві деталі у цій сфері та, зокрема, тривимірне моделювання.

Початок навчання – 24 жовтня 2022 року.

Вас цікавлять 3D моделі та комп’ютерні ігри? За деталями навчання звертайтеся у відділ організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за тел. (0522) 32 13 28 або у найближчому центрі зайнятості чи філії обласного центру зайнятості за місцем вашого перебування.

Довідково. Для зареєстрованих безробітних, зокрема Кіровоградщини, професійне навчання здійснюється безоплатно, за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Ми є у Telegram - t.me/dcz_kir.

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості

Фото без опису???????