Виїзний рейд робочою групою з питань легалізації заробітної плати і зайнятості населення при Гурівській сільській раді на території сіл Гурівка та Ганнівка

  • 185

З метою виявлення на підприємствах та у фізичних осіб-підприємців неоформлених належним чином найманих працівників, 06 жовтня 2022 року, робочою групою з питань легалізації заробітної плати і зайнятості населення при Гурівській сільській раді проведено виїзний рейд на території сіл Гурівка та Ганнівка.

В ході рейду виявлено працівників, які не мали підтверджуючих документів про своє працевлаштування. З керівниками підприємств та найманими працівниками проводилась інформаційно-роз’яснювальна робота щодо недопущення неофіційних трудових відносин між роботодавцями та працівниками, виплати заробітної плати в «конвертах» та нижче законодавчо встановленого розміру.

Керівникам підприємств надано терміни для укладання трудових договорів з виявленими незареєстрованими найманими працівниками та надання підтверджуючих документів про їх працевлаштування.

Виїзні рейди робочої групи з питань легалізації заробітної плати будуть здійснюватися і надалі.

Фото без описуФото без описуФото без опису

Фото без описуФото без описуФото без опису