Вітання з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

Шановні працівники культури!

Щиро і сердечно вітаю вас з професійним святом – Днем працівників культури!

Ваша професія - особлива, адже ви покликані дарувати радість душі, наповнювати високими і світлими почуттями, вчити розуміти прекрасне. Завдячуючи вам, ми вчимося любити рідний край, пісню і танець рідного народу, що, у свою чергу, сповнює нас високими патріотичними почуттями.

Ваша нива завжди встелена добрими плодами, новими здобутками і високими досягненнями. Ви ніколи не втомлюєтесь і працюєте на благо нашої громади. Чимало приємних миттєвостей, щирих посмішок і аплодисментів викликає ваша робота.
Культурні досягнення та традиції – це скарб, яким багата наша громада завдяки вашій творчості.

Бажаю вам творчого ентузіазму, а у вашому особистому житті нехай розквітає щастя, панує родинний затишок та благополуччя. Нехай здійсняться всі ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день вашого життя буде світлим і сонячним, дарує радість творчого натхнення і життєвих перемог.

З повагою

Сільський голова                                                                                       Анатолій СКЛЯРЧУК