День ракетних військ та артилерії та День інженерних військ

  • 105

День ракетних військ та артилерії — державне свято України, що відзначається щорічно 3 листопада на честь українських ракетних військ та артилерії. Свято встановлено Указом Президента України від 31 жовтня 1997 року. Сьогодні Збройні Сили України неможливо уявити без використання професійної артилерії та ракетних військ. Військові влучно назвали артилеристів і їх рід військ «богами війни».

День інженерних військ затверджений Указом Президента 27 жовтня 1999 року на знак визначних заслуг саперів, ветеранів і воїнів-інженерів України. Щороку інженерні війська залучаються до ліквідації наслідків стихійних лих, зокрема, повеней у західних регіонах України, захисту мостів та гідротехнічних споруд під час льодоходу, проведення рятувальних робіт.

Шановні захисники – воїни інженерних, ракетних військ та артилерії! Ви об’єднані у спільній меті – захисті нашої Батьківщини. Дякуємо Вам за професіоналізм, силу, любов до країни, за бажання відстоювати мир на нашій землі. Нехай удача та сила духу завжди супроводжують вас у вірному служінні Українському народові!

Фото без опису