Привітання з Днем захисників та захисниць України, Днем Українського козацтва та святом Покрови Присвятої Богородиці

  • 72

Шановні мешканці громади!

14 жовтня об’єднує величні свята – день Українського козацтва, свято Покрови Пресвятої Богородиці, державне свято – День захисників та захисниць  України.

Найцінніше, що є в нашому житті – це мир, спокій і стабільність. Саме під захистом українських військових, завдяки самовідданості наших бійців ми живемо у своїх домівках, трудимося на своїй землі. Кожної миті ми повинні пам’ятати про це, усвідомлювати, що саме наші воїни виборюють для свого народу мирне майбутнє.

Схиляю голову перед подвигом захисників, дякую волонтерам та громадськості за небайдужість та активну позицію.

У цей день всі ми підносимо щиру молитву Пресвятій Богородиці, щоб взяла під своє покровительство усіх наших бійців, аби кожен воїн повернувся живим до своєї родини.

Пам'ятаємо героїв, які віддали свої життя за Україну та її народ. Герої не вмирають! Вони назавжди в нашій пам'яті та наших серцях.

Бажаю нашим воїнам міцного здоров’я, наснаги, сили і незламної віри у перемогу. І щоб у нашій Україні запанував довгоочікуваний мир!

 

З повагою,

Сільський голова                                                                                                 Анатолій СКЛЯРЧУК

Фото без описуФото без опису

Фото без опису