Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана

  • 399

Шановні ветерани та люди старшого покоління!

1 жовтня в нашій державі відзначається Міжнародний день людей похилого віку та День ветерана, що засвідчує глибоку повагу до найстарших представників громади.
Ця дата – не нагадування про вік, а чудова можливість сказати теплі слова вдячності батькам, ветеранам війни, праці, пенсіонерам, старшим мешканцям за вклад в розвиток громади, за багаторічну добросовісну працю, доброту та мудрість.
Люди старшого покоління – джерело народної мудрості, їх практичний життєвий досвід – нерозривний місток, який з’єднує покоління.
У цей святковий день прийміть щирі вітання і глибоку вдячність за все, що зроблено вами заради нашого майбутнього. Ваша праця та шанобливе ставлення до людей – це приклад для наслідування сучасній молоді.
Бажаю вам найголовнішого – здоров’я, довгих і щасливих років життя, безхмарного неба, сил та наснаги і далі дарувати тепло ваших посмішок, щастя та благополуччя! Радійте успіхам дітей та онуків! Нехай всі проблеми та незгоди обходять вас стороною, а добро, що ви робите, повертається сторицею! 

З повагою
Сільський голова                                                                                                      Анатолiй СКЛЯРЧУК

Фото без опису