Програмне керування HAAS: що потрібно знати

  • 185

Фото без опису

«Оволодіння прийомами роботи фрезерним верстатом з програмним керуванням HAAS» - це назва курсів цільового призначення, що організовуються на базі Одеського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості.

Слухачам допоможуть оволодіти програмним керуванням HAAS фрезерної групи на мові програмування G – код, який також застосовується на обладнанні лазерної та плазмової різки, 3D принтерах і плотерах, та за допомогою систем автоматизованого проєктування (САD) і підготовки виробництва (САМ) компанії Autodesk.

Плануєте покращити свої знання та навички у цьому напрямку? Поспішайте -  26 вересня 2022 року стартує навчання.

Якщо ви вже зацікавлені у пропозиції, то точно не помилилися у виборі, адже оператори верстатів з програмним керуванням затребувані у багатьох сферах, зокрема, машинобудуванні, верстатобудуванні, авіа і суднобудуванні, деревообробки тощо.

Від вас потрібні лише:

- освіта професійно-технічна за спорідненою професією;

- повноліття;

- медична довідка.

Деталі організації навчання у відділі організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за тел. (0522) 32 13 28 або у найближчому центрі зайнятості чи філії обласного центру зайнятості за місцем вашого перебування. Контакти за посиланням: https://cutt.ly/OJ48QYR.

Звертаємо увагу, що для зареєстрованих безробітних, у т.ч. й Кіровоградщини, професійне навчання здійснюється безоплатно, за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Орієнтовний графік навчання у вересні 2022 року тут: https://cutt.ly/FCw1Y4L.

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості